• exclusive
  • design
  • building
  • investing

marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble marble

Мармурові підлоги

Оздоблення з натурального каменю - дієвий і перевірений роками спосіб підкреслити індивідуальність свого житла, надати йому презентабельного та розкішного вигляду. Залежно від матеріалу, що використовується, дизайн мармурової підлоги може відрізнятися не тільки за кольором і типом укладання, але і вражати уяву різноманіттям структури і інтенсивністю малюнка. А щоб підлога з мармуру тривалий час зберегла свою красу та самобутність, дотримуйтесь простих правил догляду за цим ексклюзивним покриттям.

Arabescato orobico

Камінь в екстер'єрі

Завдяки тому, що камінь здатний витримувати високі навантаження, його успішно застосовують в екстер'єрі. Такий матеріал ідеально гармонує з рослинами, надаючи ділянці родзинку та особливий шарм. Він абсолютно екологічний, не вимагає особливого догляду та має практично необмежений термін служби.

граніт STEEL GREY

граніт Ivory Brown

Камінь у ванній

При обробці ванної кімнати, санвузла або басейну природний камінь сьогодні застосовується найчастіше. Він просто незамінний у приміщеннях з підвищеною вологістю, завдяки своїй унікальній екологічності та гігієнічності. Натуральний камінь не шкідливий для організму і тривалий термін не втрачає свого первісного вигляду, виявляючи при цьому бактерицидну дію. Поверхня натурального каменю при тривалому використанні не стирається та не тріскається. Через свою хімічну властивість матеріал не накопичує шкідливих речовин, не вступає в хімічні реакції з різними речовинами, які містяться в інших будівельних продуктах.

мармур Daino Reale

Камінь на кухні

Плюсів застосування природного каменю в інтер'єрі кухні можна зазначити чимало. По-перше, варто зазначити, що застосування натурального каменю зводить до мінімуму кількість синтетичних матеріалів. По-друге, камінь довговічний, тому з ним можна надовго забути про косметичні ремонти. За каменем дуже легко доглядати. Щільним породам не страшні забруднення, достатньо протирати вологою ганчіркою. Пористі породи надійно захищає спеціальне просочення.

кварцит Infinity Blue

онікс YELLOW ONYX

граніт TITANIUM

граніт STAR GALAXY

Сходи з каменю

Кам'яні щаблі здатні витримати високі навантаження та служити протягом тисячоліть. Крім того, кожен ступінь має свій неповторний малюнок, що властиво лише природним матеріалам.

граніт WHISCONT WHITE

мармур DAINO REALE

мармур CRYSTAL WHITE

мармур EMPERADOR DARK

Камінь в інтер'єрі

Натуральний камінь є дуже цікавим та оригінальним матеріалом, хоча й дуже непростим. Кожен вид має свої особливості та по-своєму реагує на вологість, температуру та інші фактори. Однак використання цього матеріалу в інтер'єрі залишається одним з найпопулярніших дизайнерських рішень, адже грамотне оздоблення каменем створює особливу атмосферу розкоші та затишку.

онікс YELLOW ONYX

мармур Daino Reale

Запрошуємо відвідати
виставку каменю

або замовте доставку зразків по Києву
Залишити заявку

Зв'язатися з нами

Відділ комплектації

+38 (097) 030-09-00

Дизайн і проектування

+38 (097) 750-72-77

Будівництво та ремонт

+38 (097) 750-72-77

Співробітництво

info.hexa.in.ua@gmail.com

Написати нам:

telegram whatsapp messenger viber

Запись в шоу-рум

Заполните форму и с Вами свяжется менеджер,
который предоставит информацию о шоу-руме.

Отправить запрос

Заполните форму и наши специалисты
проконсультируют Вас по любому вопросу.